Mobilna stacja bazowa GSM
Image 01

Kompletna stacja bazowa GSM mieści się teraz w obudowie małego komputera PC. Może być zasilana zarówno z sieci elektrycznej jak i z akumulatora. Obsługuje pasma GSM 900 i GSM 1800.

Specyfikacja RF
Image 08
Opis

Wszystkie podstawowe elementy stacji bazowej GSM w kompaktowej obudowie. Elementy zewnętrzne, np. anteny są dostępne w kilku konfiguracjach w zależności od potrzeb. Całość oprogramowania jest zainstalowana i podstawowa łączność jest zapewniona bezpośrednio po starcie systemu. Łączność ze światem zewnętrznym jest dostępna poprzez Ethernet i VOIP lub dodatkowy modem GSM. W zależności od potrzeb zestaw dostępny jest w różnej konfiguracji płyty głównej PC. Nawet najsłabszy procesor ma wystarczającą moc obliczeniowa do zapewnienia kilkunastu rozmów głosowych jednocześnie (liczba telefonów zalogowanych do stacji może być znacznie większa). Stacja pracuje pod kontrola systemu Linux. PBX jest oparty na Asterisk. Zainstalowany jest także telefon SIP Linphone.

*elementy zestawu i oprogramowanie są dobierane do zamówionej konfiguracji. Powyższy opis jest jedynie przykładem możliwości.